FAQ – سوالات متداول

سوالات متداول طراحی سایت :

تعرفه طراحی سایت شرکت شما چقدر است؟ برای پاسخدادن به این سوال ابتدا باید مشخص شود که سایت مورد نظر شما استاتیک است یا داینامیک.بعداز تعیین این موضوع باید امکانات داخل سایت شما برآورد شود.بعد از این مراحل می‌توانیمقیمت دقیق را به شما اعلام کنیم

مدت زمان طراحی سایت از شروع تا تحویل به ما چقدر است؟مدت زمان طراحی سایت از ساده ترین سایت‌ها، 2 هفته و بستگی به پیچیدگی و امکانات سایتمشتری و همچنین حساسیت شما ممکن است تا 6 ماه هم به طول انجامد

آیا طراحی سایت‌های شما استاندارد است؟ بله.در طراحی سایت تمام موارد برنامه نویسی استاندارد، طراحی ساختار استاندارد، ترکیب رنگ طرح وب سایت و تمام موارد دیگر استاندارد می‌باشد.

آیا سایت‌های شما بهینه سازی شده هستند؟ بله.طراحی سایت‌های ما تمام موارد بهنیه سازی، تگ‌های مهم و وب سایت بدون خطا را دارا میباشند.

آیا برای بروزرسانی سایت طراحی شده آموزشی دارید؟بله. بعد از اتمام طراحی سایت و در هنگام تحویل سایت طراحی شده طی جلسه ای ،موارد مورد نیاز آموزش داده می‌شود.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت به چه صورت است؟ معمولا برای موارد عمومی‌و طراحی‌های کوچک که هزینه آنها زیر 1 میلیون تومان می‌باشد 50 درصد به عنوان پیش پرداخت و مابقی یک هفته پس از تحویل سایت دریافت می‌شود. برایکار‌های نرمال با هزینه بین 1 میلیون تومان تا 2 میلیون تومان طی 3 پرداخت به صورت %30 درصد پیش پرداخت، 30 درصد در هنگام تحویل سایت و مابقی یک ماه پس از تست دریافت می‌شود. مبالغ بالای 2 میلیون تومان به صورت توافقی در قرارداد ذکر می‌شود.

آیا طراحی سایت شما شامل پشتیبانی می‌شود؟ بله.تمام قرارداد‌های طراحی سایت شامل 6 ماه پشتیبانی می‌باشد که از طریق تلفن و سامانه مدیریت مشتریان و درخواست‌ها انجام می‌شود.

آیا شما‌هاست و دامنه دارید؟ بله،ما دارای نمایندگی از قدرتمند ترین شرکت‌های‌هاستینگ در ایران، آلمان و آمریکا میباشیم.امکان ارائه انواع‌هاستینگ متناسب با وبسایت شما موجود میباشد.

آیا غیر از طراحی سایت کار دیگری هم انجام می‌دهید؟کار اصلی استودیو طراحی سایت می‌باشد. اما در کنار این فعالیت ، نرم افزار‌های تحت وب و ویندوز، کارهای مربوط به شبکه و سخت افزار، مسائل کنترل کیفیت،طراحی گرافیکی و … انجام می‌دهیم.

آیا تخفیفی برای طراحی سایت دارید؟ بله. در زمانهای خاصی، پکیج‌های طراحی سایت را با تخفیف ویژه تا 50 درصد تخفیف ارائه می‌کنیم.

آیا می‌توانیم برای طراحی سایت یکی از طرح‌های زده شده توسط شما را انتخاب کنیم تا هزینه طراحی سایت پایین تر بیاید؟ بله میتوانید به شرط آن که در قرارداد مشتری ما، طرح اختصاصی ذکر نشده باشد. در صورتی که این نکته ذکرشده باشد شرکت نمی‌تواند این طرح را جای دیگری استفاده نماید.

آیا در عمل طراحی سایت، طراحی وب سایت،طراحی صفحات وب، طراحی وب با هم فرق دارند؟ خیر می‌توان گفت از لحاظ عمل همه یکسان هستند. اماعموم ممکن است برداشت‌های متفاوتی از این کلمات داشته باشد.


تمامی حقوق برای "اسدیکا" محفوظ میباشد