طراحی تبلیغات محیطی-شهری

طراحی پوستر :

پوستر‌ها صفحات کاغذی هستند که معمولا در ابعادی بزرگتر از A4 طراحی و چاپ میشوند ، پوستر‌ها بیشتر برای تبلیغات و اطلاع رسانی در محیط‌هایی که در مسیر ترددعموم مردم  هستتند، مانند فروشگاه‌ها ، رستوران‌ها ، سالن‌های سینما و تئاتر و… ، نصب و استفاده میشوند . زمانی که شما میخواهید محصولی را تبلیغ کنید و یا رخدادی را اطلاع رسانی کنید و هدف شما عموم مردم هستند ، باید مسیر‌های پر ترددی را انتخاب کنید که جمعیت زیادی از آنجا عبور میکنند در چنین شرایطی  شما دیگر نمیتوانید یک بنر بزرگ به جایی متصل کنید تا توجه مردم را به خود جلب کند ، در این موارد بهترین روش تبلیغ و اطلاع رسانی استفاده از پوستر است.یکی از نکات مهم و کلیدی در طراحی پوستر این است که طراحی به صورتی باشد که مخاطب را در نگاه اول به خود جذب کند ، که این امر باعث دیده شدن محصول و یا اطلاعیه شما به صورت کامل میشود.

تیم گرافیک استودیو طراحی اسدیکا در تلاش است که با طراحی خلاقانه پوستر برای محصولات ، خدمات و یا اطلاعیه‌های شما خدمتی ایده آل در زمینه تبلیغات بصری را به شما ارائه دهد.

 

تراکت تبلیغاتی :

 کاغذ کوچکتر از سایز A4  که این روز‌ها زیاد در مکان‌های عمومی‌، کوچه و خیابان‌ها دیده میشود . مثلما بار‌ها آن‌ها را دیده اید و یا حتی برای کسب و کارتان از ان‌ها استفاده کرده اید . تراکت‌های تبلیغاتی یکی از ارزان ترین شیوه‌های تبلیغات با بازدهی بالا هستند ، زیرا در تعداد زیاد و به صورت مستقیم به دست مخاطب میرسند و در بازه زمانی مشخص محصول و یا خدماتی را که شما ارائه میدهید تبلیغ میکنند . تراکت‌های تبلیغاتی  برخلاف سادگی شان در نحوه توزیع و استفاده یکی از مهم ترین پروسه‌های طراحی را برای ارائه تبلیغ مناسب و تاثیر گذاری بالا نیاز دارند و مستلزم مواردی بسیار برای ارائه یک تبلیغ تاثیر گذار هستند. به صورت کلی میتوان گفت هرچقدر تراکت تبلیغاتی شما از نظر گرافیکی پویا تر و زیبا تر باشد تاثیر گذاری آن بر ذهن مخاطب بیشتر است . امروزه بسیار زیاد شده است تبلیغاتی که بر روی یک برگه کاغذ رنگی و با جوهر سیاه چاپ میشوند و به عنوان تراکت در سطح جامعه پخش میشوند ، اما آیا این یک تبلیغ صحیح برای یک کسب و کار خوب و حرفه ای است ؟ جواب منفی است ، چرا ؛ به دو دلیل اول اینکه اینگونه تراکت‌ها در ذهن عامه مردم تصویر خوبی ندارند و مردم زمان زیادی را صرف مطالعه تراکت تبلیغاتی شما نمیکنند و ثانیا کسب و کار شما را مانند بقیه رقبا میپندارند و زیاد برایشان تفاوتی ندارد که با شما در تماس باشند و یا با سایر رقبایتان.

استودیو طراحی اسدیکا برای پیشرفت شما و کسب و کارتان پیشنهاد بهتری دارد

تراکت‌های تبلیغاتی رنگی با طراحی‌های زیبا و خاص که شما را از سایر رقبا متمایز میسازد ، مخاطب را وادار به دقت در مورد برند و محصول شما میکند و از همه مهم تر تصویر ذهنی بسیار مناسبی از شما و کسب و کارتان در خاطر او باقی میماند که این امر منجر به پیشرفت روز افزون تجارت شما میشود. طراحی‌های منحصر به فردی که از لحاظ علوم بازرگانی و زیبایی شناسی برسی میشوند و با آخرین متد روز بازاریابی گره میخورند تا شما بتوانید با خیالی آسوده تبلیغاتی مطمئن و با بازده بالا داشته باشید.

 

طراحی تبلیغات محیطی :

تبلیغات محیطی ، نامی‌که اغلب با شنیدن آن بیلبورد‌های بزرگ را به خاطر میاوریم . اما در کل لفظ تبلیغات محیطی  به تمامی‌تبلیغاتی اطلاق میشود که به صورت عمومی‌در معرض دید مردم قرار میگیرد و طیف گسترده ای از اقشار جامعه را به سمت یک محصول یا تجارت و یا خدمات خاص دعوت میکند . طراحی تبلیغات محیطی شامل : بیلیورد‌ها ، تبلیغات  روی مبلمان شهری و تبلیغات روی وسایل حمل و نقل عمومی‌میباشد .
استودیو طراحی اسدیکا با بهره گیری از تجربه و توانمندی کارشناسان امور بازرگانی و بازاریابی و با استفاده از هنر طراحان تیم طراحی مجموعه ، تبلیغات برند و تجارت شما را به بهترین نحو ممکن به انجام رساند.

ما این را تضمین میکنیم که شما و مشتریانتان شگفت زده خواهید شد .

 

طراحی بنر و استند : 60 هزار تومان

طراحی پوستر : 55 هزار تومان

طراحی تراکت تبلیغاتی : 35 هزار تومان

طراحی تابلو فلکسی(تابلو مغازه و شرکت) : 60 هزار تومان

طراحی بیلبورد (تبلیغات شهری و جاده ای) : 110 هزار تومان

طراحی تبلیغات اتوبوسی : 700 هزار تومان


تمامی حقوق برای "اسدیکا" محفوظ میباشد