طراحی لوگو

طراحی لوگو و نشانه

طراحی لوگو  مهمترین و حساس ترین بخش از پروژه برندینگ برای یک نام تجارت نوپاست. لوگو و نشانه باید انعکاسی از رویکرد‌ها و عملکرد‌های یک کسب و کار باشد. باید چشم‌ گیر باشد و از همه مهمتر خلاقانه و نوآورانه باشد. لوگو می‌تواند در یک تصویر کوتاه تمامی‌اهداف و رویکردهای تجارت شما را نمایان کند. پس انتخاب یک لوگو می‌توان نتایج را به شکل چشمگیری تغییر دهد و مسیر موفقیت را برای شما هموار نماید.

خلاقیت در این فرآیند برای اسدیکا مهمترین بخش کار است. همانطور که هر شرکت و یا برندی سعی دارد خطی مشی مناسبی برای نیل به اهداف دراز مدت و کوتاه مدت خود تعیین نماید و به این اصول پایبند باشد. اسدیکا نیز خود را نسبت به دو اصل اساسی پایبند نموده ، خلاقیت و احترام به مشتری.

انواع لوگو و نشانه

طراحی لوگو و نشانه متنی

لوگوهای متنی در عین سادگی جذابیت زیادی دارند و محبوبترین نوع لوگو محسوب می‌شوند. متن‌ها می‌توانند در اشکال و اندازه‌های مختلفی به تصویر کشیده شوند و انتقال انواع  پیام‌ها و نگرش‌ها را بعهده گیرند، برای مثال یک فونت ضخیم انتقال دهنده حس قدرت یا مشخص کننده قدرت کسب و کار خواهد بود، در حالی که یک فونت فانتزی منتقل کننده حس سبک بالی و ظرافت است. یکی از مهمترین خواص این نوع لوگو را میتوان انعطاف پذیری آن جهت استفاده در انواع پروژه‌های تبلیغاتی دانست.

طراحی لوگو و نشانه تصویری

لوگو و نشانه تصویر همانطور که از نامش مشخص است با استفاده از تصویر پیام خود را به بیننده منتقل می‌کند. این نوع از لوگو می‌تواند از تصاویر محصولات تا اشکال انتزاعی گسترش داشته باشد. در طراحی این لوگوها از دو تکنیک ۲ بعدی و ۳ بعدی استفاده می‌شود که هر کدام بسته به نوع فعالیت جذابیت‌های خاص خودر را دارا هستند.

رنگ لوگو

رنگ بندی در طراحی لوگو یکی از مهمترین موارد است ، زیرا هر رنگ مفهوم خاصی را به بیننده منتقل می‌کند و می‌تواند یاد آور حس و حالات ترکیبی و متحیر کننده ای گردد.

عطر لوگو

عطر‌ها هم می‌توانند مانند یک لوگو و نشانه عمل کننده و با کاربردی تر شدن استفاده از پرینترها در تبلور رویای انتقال عطر از طریق اینترنت این حس دست یافتنی تر شده است. اما در حال حاضر نیز در بسیاری از فروشگاه‌های زنجیره ای و رستوران‌ها از این نوع لوگو استفاده می‌شود.

 

 

قیمت »

طراحی لوگو نوشتاری(لوگو تایپ) : 130 هزار تومان

طراحی لوگو گرافیکی (علامت تجاری) : 200 هزار تومان

توجه فرمایید: پس از ثبت سفارش،طرح اولیه برای شما ارسال خواهد شد.پس از بررسی ،تا حداکثر 3 بار ،تغییرات جزیی انجام خواهد گرفت،سپس پس از واریز طرح بدون تگ برای شما ارسال خواهد شد.

 در صورتی که نیاز به فایل لایه باز لوگو (PSD) دارید،+15000 تومان هزینه دریافت خواهد شد.


تمامی حقوق برای "اسدیکا" محفوظ میباشد