طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی انواع مصولات غذایی و …

 

طراحی بسته بندی

در دنیای امروز زیبایی و زیبایی شناسی یکی از مهمترین مواردی است که مردم به آن توجه بسیار زیادی دارند ، دلیل این امر هم بسیار مشخص است ، انسان کمال و زیبایی را دوست دارد . همان گونه که در بخشهای طراحی کارت ویزیت ، طراحی ست اداری و طراح لوگو نیز بیان شد هر چه قدر زیبایی یک طراحی بیشتر باشد جذابیت و تاثیر گذاری آن نیز بیشتر است که این امر باعث ایجاد تاثیر ذهنی مثبت و خوب در مخاطب میشود . در این بین در دنیای تجارت و بازار رقابتی محصولات تولیدی ، تولید کننده ای برگ برنده را دارد که به جز کیفیت در محصول تصویری خاص و زیبا را از خود به نمایش بگذارد . یک محصول خوب و با کیفیت به تنهایی نمیتواند یک بازار فروش خوب داشته باشد زیرا نیاز به استفاده مصرف کننده دارد اما زمانی که این محصول خوب با ظاهری جذاب و تاثیر گذار عرضه میشود ، شما با قدرت تمام بازار فروش آن محصول را به دست میگیرید زیرا زیبایی محصولتان در ذهن مخاطب و کیفیت آن در خاطرش نقش بسته است . از همین حیث یکی از تاثیر گذارترین ابزار فروش و بازاریابی یک محصول طراحی بسته بندی زیبا  و متفاوت است .

۸ مزیت یک بسته بندی  زیبا  و تاثیر گذار :

  1. ایجاد تصویری مثبت از محصولات شما در ذهن مخاطب
  2. ایجاد انگیزه در مخاطبین برای خریدن محصول شما
  3. چندین برابر شدن فروش محصولات شما
  4. ایجاد ارتباطی موثر با مشتریان
  5. احترام به حقوق مشتری و مشتری مداری
  6. طی کردن مسیر‌های طولانی بازاریابی و ایجاد برند معتبر در کمترین زمان
  7. برتری یافتن از سایر رقبا در بخش فروش
  8. متمایز کردن کالا و محصولات شما از سایر تولید کنندگان

تیم طراحی قدرتمند و با تجربه استودیو طراحی اسدیکا، نیاز شما را در بازار امروز میداند و در کنار شماست تا محصولات با کیفیتتان را در بسته بندی‌های زیبا و تاثیر گذار عرضه نماید ، تا شما مشتری گرامی‌برنده ی ماراتون تجارتتان باشید.

در کنار شما هستیم .

 

شروع از : 800 هزار تومان

توجه داشته باشید قیمت پایه 800 هزار تومان میباشد،پس از طراحی ،بر حسب اندازه و کیفیت و نوع کار و همینطور بودجه مشتری،هزینه نهایی توسط کارشناسان فروش تعیین خواهد شد.


تمامی حقوق برای "اسدیکا" محفوظ میباشد